رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید حاج قاسم سلیمانی گرگان با امام جمعه شهر سرخنکلاته دیدار کرد


به منظور ارائه گزارش عملکرد آموزشی، امید جافر نوده رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گرگان با حجت السلام بابا محمدی امام جمعه شهر سرخنکلاته دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید حاج قاسم سلیمانی گرگان،حجت السلام بابا محمدی امام جمعه شهر سرخنکلاته ضمن تقدیر از اقدامات مرکز در خصوص ارائه موثر آموزش های مهارتی. بیان کرد: کلید اصلی اشتغال پایدار در دستان شما می باشد.
ایشان افزود: با توجه به تحریم های ظالمانه شیطان بزرگ یکی از بزرگترین مشکلات جامعه امروزی فقر مهارتی و مدرک گرای می باشد پس می توان با تلاش و کوشش بیشتر از این مشکل هم عبور کرد همانطور پس از 40 سال تولد انقلاب اسلامی ایران از هر مشکلی عبور کردیم.
حجت السلام بابامحمدی گفت: یکی از راه های حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و بیعت با مقام معظم رهبری و ادامه دادن را شهدا حضور پور شور در انتخابات و پای صندوق های رای میباشد.ایشان از عموم اقشار جامعه جهت حضور حداکثری در انتخابات پیشرو دعوت کرد.
در ابتدای این دیدار جافر نوده ضمن تبریک ایام به بیان خلاصه گزارشی از عملکرد مرکز در سال جاری پرداخت و آمادگی این مجموعه را جهت برگزاری دوره های آموزشی با توجه به نیاز منطقه اعلام کرد.
 
تعداد بازدید کل :‌261
یکشنبه 30 شهریور سال 1399
مصادف با 1442/02/02 هجری قمری
مصادف با 2020/09/20 میلادی

: مناسبت امروز
-